Telefon: 694 132 364
Napisz do nas: antykwariat@tradovium.pl
 
 
Tytuł  Autor  ISBN  Wydawnictwo  Wszędzie  Sygnatura  Seria +

Millenium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet.


Larsson Stieg
+d*

Millenium . Mężczyźni , którzy nienawidzą kobiet ., Larsson Stieg

0nw


Dane szczegółowe
Tom: Część 1
Rok wydania: 2013
Numer wydania: 2
Sygnatura: liza11126
Dostępnosć ksiażki
DOSTĘPNA
Ostatni egzemplarz


Jak kupic
Zobacz szczegóły


Cena ksiazki
  24,--
Koszt dostawy: 8.9 zł
Sposób zakupu: wysyłka i osobiście
Opis stanu
Ksiązka używana - bardzo dobry minus
twarda okładka tekturowa, stan jest bardzo dobry, jak na książkę używaną, blok spójny, strony czyste bez pieczątek bibliotecznych, zwykłe ślady używania, książka była czytana - możliwe przytarcia i przygięcia oprawy

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz: antykwariat@tradovium.pl
Zadzwoń: 694 132 364

Opis ksiazki

Pewnego wrześniowego dnia w 1966 roku szesnastoletnia Harriet Vanger znika jak kamień w wodę. Prawie czterdzieści lat później Mikael Blomkvist otrzymuje nietypowe zlecenie od Henrika Vangera. Stojący na czele wielkiego koncernu magnat przemysłowy prosi znajdującego się na zakręcie życiowym dziennikarza o napisanie kroniki rodzinnej Vangerów. Okazuje się, że spisywanie dziejów to tylko pretekst do próby rozwiązania zagadki zniknięcia Harriet. Mikael Blomkvist, skazany za zniesławienie, redaktor czasopisma Millennium, przechodzi kryzys wartości i rezygnuje z obowiązków zawodowych. Podejmuje się niezwykłego zlecenia, opuszcza Sztokholm i osiada w niewielkiej wiosce na północy kraju. Po pewnym czasie dołącza do niego młoda ekscentryczna hackerka, Lisbeth Salander. Wspólnie, choć nie zawsze ramię w ramię, biorą pod lupę przeszłość klanu Vangerów i wykrywają prawdę o wiele bardziej mroczną i krwawą niż ta, którą spodziewali się odnaleźć...

Pierwsza z trzech książek w serii Millennium Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet ? debiut Stiega Larssona to niezwykła historia kryminalna, napisana z ogromnym wyczuciem współczesności, skutecznie, dokładnie i profesjonalnie. Larsson udowadnia, że ma niezwykle rozległą wiedzę i równie wielką przenikliwość. Dzięki temu jego fabuła staje się bardzo wiarygodna. Autor ma fantastyczną zdolność jednoczesnego prowadzenia wielu skomplikowanych wątków, które błyskotliwie wiąże ze sobą. To pierwsza z trzech książek o Mikaelu Blomkviście i Lisbeth Salander.

Dziennikarz finansowy i wydawca magazynu Millennium Mikael Blomkvist ma przyjrzeć się starej sprawie kryminalnej sprzed czterdziestu lat, kiedy to Harriet Vanger znika bez śladu. Do pomocy dostaje Lisbeth Salander, młodą, intrygującą outsiderkę i utalentowaną hackerkę komputerową. Blomkvist i Salander tworzą niezwykłą parę i fantastyczny team. Wspólnie szybko wpadają na trop mrocznej i krwawej historii rodzinnej.


Czy te książki też mogą Cię zainteresować?
Wyspa nagich kobiet, Poznać kobietę, Era kobiet, Przerwane oczekiwanie. Poradnik dla kobiet...,
Wyspa nagich kobietPoznać kobietęEra kobietPrzerwane oczekiwanie. Poradnik dla kobiet...
Inger FrimanssonAmos OzPraca zbiorowaCozza Giorgia
Tobias Elmkvist - autor powieści kryminalnych - powraca niechętnie do rodzinnej miejscowości, by pomóc przykutemu do łóżka ojcu w prowadzeniu gospodarstwa. Tobias przeżywa kryzys twórczy, a jego relacje z bliskimi są pełne napięć. Na domiar złego wdaje się w romans z partnerką ojca, Sabiną. Gwał...>>>Historia izraelskiego agenta, który całe życie starał się rozszyfrowywać zagadki innych ludzi a teraz staje w obliczu własnych skrzętnie skrywanych tajemnic i kłamstw.
Agent izraelskich służb specjalnych po nagłej śmierci żony przechodzi na emeryturę i wraz z córką, matką i teściową przeprow
...>>>
Humorystyczna opowieść o kobietach nie tylko dla kobiet. Studium psychologiczne kobiet trzydziestoparoletnich, samotnie wychowujących dzieci. Kobiet po przejściach . Powieść utrzymana w konwencji żartobliwej, komediowej, ale zmuszającej do refleksji i zastanowienia się nad swoim losem.
...>>>
Serce nie bije, ciąża obumarła". Te słowa przynoszą ogromny ból kobietom, które doświadczają straty ciąży na różnych jej etapach. Poronienie pozostawia rozczarowanie, niedowierzanie, gorycz, poczucie pustki.

,,Przerwane oczekiwanie" dostarcza odpowiedzi na wiele spośród pytań, które sta
...>>>


Reklama
BESTSELLERY tego tygodnia
#Yeti40, Tomaszewski Marcin
#Yeti40

Tomaszewski Marcin
Ziołowe receptury na zdrowie, Senderski Mateusz Emanuel
Ziołowe receptury na zdrowie

Senderski Mateusz Emanuel
Pisarz dla dorosłych, Eberhardt Grzegorz
Pisarz dla dorosłych

Eberhardt Grzegorz
Gaia, Święcki Adam
Gaia

Święcki Adam
Kapitalizm historia krótkiego trwania, POBŁOCKI KACPER
Kapitalizm historia krótkiego trwania

POBŁOCKI KACPER
 


       Zadaj pytanie lub szukaj w serwisie:
  2001©Tradovium Wszelkie prawa zastrzeżone