Home     Jak kupić     Wersja na PC     Kontakt
Tradycyjna medycyna chińska, Weidinger GeorgTradycyjna medycyna chińska
Weidinger GeorgKsiążka sprzedana
Vital
Rok wydania: 2016
>>> Pełny opis książki na stronie w wersji dla PC
MOŻE TE KSIĄŻKI TEŻ CIĘ ZAINTERESUJĄ?
Under The Manchineel, CD
Treedeon
Słownik terminologii medycznej pol-ang, Słownik terminologii medycznej pol-ang
Praca zbiorowa
Medycyna paliatywna, Medycyna paliatywna
Aleksandra Ciałkowska-Rysz, Tomasz Dzierżanow
Chińczyk: Przemytnicza Odyseja, Chińczyk: Przemytnicza Odyseja
Jarosław Maringe
Słownik chronologiczny dziejów medycyny i farmacji, Słownik chronologiczny dziejów medycyny i far
Dzierżanowski Roman
Coaching. Złote zasady, Coaching. Złote zasady
Maciej Bennewicz
Chiński. Intensywny kurs od podstaw A1-A2, Chiński. Intensywny kurs od podstaw A1-A2
Praca zbiorowa
Big Red Machine LP
Big Red Machine
Tradycyjna Medycyna Chińska (TMC) to w 80 procentach tryb życia, w 10 procentach akupunktura oraz w 10 procentach ziołolecznictwo. Jest ona łatwa w zastosowaniu zarówno dla pasjonatów tematu, jak i kompletnych laików, co skutkuje ogromnym wzrostem zainteresowania tą sztuką dbania o zdrowie człowieka. Teraz i polscy czytelnicy mogą wykorzystać jej holistyczne podejście i zadbać zarówno o swoje ciało, jak i umysł.
Umożliwia to Autor, który jest praktykującym lekarzem prowadzącym gabinet TMC w Wiedniu. W tej książce opowiada o swoich doświadczeniach i dzieli się najlepszymi sposobami skorzystania z mądrości Wschodu.
Porady Autora rzucają nowe światło na sposób, w jaki żyjemy, jak rano wstajemy, co zjadamy, jak się ruszamy, w co wierzymy i czego się boimy. Dopiero po przyswojeniu wszystkich zawartych tutaj informacji jesteś w stanie uświadomić sobie, jak wiele możesz zrobić dla swojego zdrowia. Dowiesz się również, które metody TMC mogą pomóc na nękające Cię dolegliwości.
Z książki tej nauczysz się żyć w zgodzie z pięcioma żywiołami. Zgłębisz takie techniki lecznicze jak akupunktura czy stosowanie poszczególnych ziół. Będziesz wiedział, co należy zrobić, gdy cierpisz na syndrom wyczerpania śledziony, zadbasz o zdrowie swoich kości i zapobiegniesz powstawaniu uczucia wypalenia. Poznasz również analizę poszczególnych składników odżywczych w kontekście TMC i właściwe metody oddychania. Medycyna Wschodu dla ludzi Zachodu.
/wg_syg