Home     Jak kupić     Wersja na PC     Kontakt
Tradycyjna medycyna chińska, Weidinger GeorgTradycyjna medycyna chińska
Weidinger Georg


Cena: 59.9 zł  Jak kupić ?
Vital
Rok wydania: 2016
>>> Pełny opis książki na stronie w wersji dla PC
Tradycyjna Medycyna Chińska (TMC) to w 80 procentach tryb życia, w 10 procentach akupunktura oraz w 10 procentach ziołolecznictwo. Jest ona łatwa w zastosowaniu zarówno dla pasjonatów tematu, jak i kompletnych laików, co skutkuje ogromnym wzrostem zainteresowania tą sztuką dbania o zdrowie człowieka. Teraz i polscy czytelnicy mogą wykorzystać jej holistyczne podejście i zadbać zarówno o swoje ciało, jak i umysł.
Umożliwia to Autor, który jest praktykującym lekarzem prowadzącym gabinet TMC w Wiedniu. W tej książce opowiada o swoich doświadczeniach i dzieli się najlepszymi sposobami skorzystania z mądrości Wschodu.
Porady Autora rzucają nowe światło na sposób, w jaki żyjemy, jak rano wstajemy, co zjadamy, jak się ruszamy, w co wierzymy i czego się boimy. Dopiero po przyswojeniu wszystkich zawartych tutaj informacji jesteś w stanie uświadomić sobie, jak wiele możesz zrobić dla swojego zdrowia. Dowiesz się również, które metody TMC mogą pomóc na nękające Cię dolegliwości.
Z książki tej nauczysz się żyć w zgodzie z pięcioma żywiołami. Zgłębisz takie techniki lecznicze jak akupunktura czy stosowanie poszczególnych ziół. Będziesz wiedział, co należy zrobić, gdy cierpisz na syndrom wyczerpania śledziony, zadbasz o zdrowie swoich kości i zapobiegniesz powstawaniu uczucia wypalenia. Poznasz również analizę poszczególnych składników odżywczych w kontekście TMC i właściwe metody oddychania. Medycyna Wschodu dla ludzi Zachodu.
MOŻE TE KSIĄŻKI TEŻ CIĘ ZAINTERESUJĄ?
Mikrobiologia lekarska . Podręcznik dla stude
Ślopek Stefan
Słownik chronologiczny dziejów medycyny i far
Dzierżanowski Roman
Medycyna sportowa w praktyce, Medycyna sportowa w praktyce
Zajączkowski Zdzisław (red.)
Pacjent INNY wyzwaniem opieki medycznej, Pacjent INNY wyzwaniem opieki medycznej
Praca zbiorowa
Creatures Watching Over The Dead. CD
Charred Walls Of The Damned
Leksykon prawa medycznego, Leksykon prawa medycznego
Bogusław Sygit, Damian Wąsik
Diagnostyka różnicowa chorób i stanów patologicznych w medycynie małych zwierząt, Diagnostyka różnicowa chorób i stanów patolog
Gregor Berg, Katrin Hartman, Stefanie Schmid
Coaching Wart Milion, Coaching Wart Milion
Kamila Rowińska, Marcin Kokoszka
/wg_syg