Home     Jak kupić     Wersja na PC     Kontakt
Oto kot, Wierzba PaulinaOto kot
Wierzba Paulina


Cena:  42   Jak kupić ?
Cena z rabatem: 32.99 zł

ALBUS
Rok wydania: 2012
>>> Pełny opis książki na stronie w wersji dla PC
Koty fascynują człowieka od tysięcy lat. Mimo że są udomowione, nigdy nie pozwoliły nam całkowicie się poznać, oswoić ani podporządkować. Jeszcze kilka wieków temu przypisywano im magiczne właściwości, a w starożytności nawet darzono czcią! Zdarzały się niestety również mroczne momenty historii. W średniowieczu tajemnicza natura kotów budziła w ludziach lęk i były one tępione jako źródło złej mocy.
Współcześnie koty to najpopularniejsze zwierzęta domowe, najlepsi przyjaciele człowieka, którzy odgrywają ważną rolę w naszej kulturze. Kocury nieustannie nas zaskakują, zadziwiają, bawią do łez, jednocześnie ucząc opanowania i spokoju. Koty to jedne z najbardziej niezwykłych istot, z jakimi obcuje człowiek. Prawdziwe cuda natury! Posiadają doskonale skonstruowane ciało, które pozwala im na wykonywanie akrobacji, o jakich człowiek może tylko pomarzyć. Spośród innych zwierząt wyróżnia je także niezwykła osobowość - każdy z nich jest jedynym w swoim rodzaju indywidualistą.
Jeśli chcesz odkryć choć część z kocich tajemnic, zajrzyj do tej książki. Poznasz dzięki niej między innymi kocią prehistorię, bliższych i dalszych kuzynów kota domowego, kocich rekordzistów, sekrety kociej anatomii, komunikacji czy osobowości. Sprawdzisz również jakim byłbyś kotem, gdybyś był kotem oraz dowiesz się, że koty potrafią leczyć, a nawet posiadają magiczną moc!
MOŻE TE KSIĄŻKI TEŻ CIĘ ZAINTERESUJĄ?
Oto kot, Oto kot
Wierzba Paulina
Co jedzą ludzie ?
Wierzba Paulina
Co jedzą ludzie ?, Co jedzą ludzie ?
Wierzba Paulina
Co jedzą ludzie ?, Co jedzą ludzie ?
Wierzba Paulina
/wg_syg