Home     Jak kupić     Wersja na PC     Kontakt
Wstydliwa historia majtek dla prawie dorosłych, Iwona Wierzba, Marianna SztymaWstydliwa historia majtek dla prawie dorosłych
Iwona Wierzba, Marianna Sztyma


Cena:  45   Jak kupić ?
Cena z rabatem: 34.99 zł

ALBUS
Rok wydania: 2015
>>> Pełny opis książki na stronie w wersji dla PC
Drogi Czytelniku, być może tytuł książki "Wstydliwa historia majtek dla prawie dorosłych" nie zachęcił Cię jeszcze do jej lektury. Niewykluczone, że historia majtek wydaje Ci się banalna i dobrze znana albo myślisz, że w tym wstydliwym temacie nie mogło zdarzyć się nic ciekawego. Jestem przekonana, że przeczytasz tę książkę jednym tchem. Intrygujący jest sam fakt, że człowiek, odkąd zaistniał jako homo sapiens, częściej na przestrzeni dziejów chodził bez majtek.

Dzieje bielizny są tak długie jak historia naszej cywilizacji. Od starożytności, przez średniowiecze, aż po czasy nowożytne nasze stroje ewoluowały wraz ze zmieniającymi się na przestrzeni epok potrzebami i światopoglądem. Czytając tę książkę i poznając ludzi oraz ich bieliznę, prześledzisz bieg pasjonującej, małej historii, niezwykle rozciągniętej w czasie, pełnej barwnych postaci i niespodziewanych zwrotów akcji, znacznie zabawniejszej od tej wielkiej, składającej się z ważnych wydarzeń, o których rozpisują się podręczniki.

Pomimo że książka ta przedstawia tylko krótką historię majtek, dowiesz się z niej kiedy, po co i dlaczego ludzie zaczęli je nosić. Jak długo chodzili bez nich, kiedy zaczęli ich powszechnie używać oraz z jakiego powodu były uznawane za symbol zgorszenia i rozpusty, jeśli jeszcze nikt wtedy nie słyszał o stringach.
MOŻE TE KSIĄŻKI TEŻ CIĘ ZAINTERESUJĄ?
Wstydliwa historia piękna, Wstydliwa historia piękna
Brandon Ruth
Metryka nocnika, Metryka nocnika
Wierzba Iwona
Wstydliwa sprawa, Wstydliwa sprawa
Grażyna Górnicka
Metryka nocnika, Metryka nocnika
Wierzba Iwona
Rodzina , czyli transcendencja w majtkach, Rodzina , czyli transcendencja w majtkach
Fabrice Hadjadj
Wstydliwa historia majtek dla prawie dorosłych, Wstydliwa historia majtek dla prawie dorosłyc
Iwona Wierzba, Marianna Sztyma
/wg_syg