Home     Jak kupić     Wersja na PC     Kontakt
Kamyki ze stawu  Ponadczasowe opowieści mądrości duchowej, Paramahamsa PrajnananandaKamyki ze stawu Ponadczasowe opowieści mądrości duchowej
Paramahamsa Prajnanananda

Cena: 43.9 zł  Jak kupić ?
ALFATON
>>> Pełny opis książki na stronie w wersji dla PC

Opowiadania są naszą najstarszą forma komunikacji. Stosuje się je do informowania, przekonywania, przekazywania wartości, do dzielenia się historią i przekonaniami, do świętowania kultury i tradycji i najważniejsze, by nauczać zabawiając i angażując czytelnika. Opowiadania mają moc, ponieważ ukazują nam w barwnych, opisowych slajdach, że mądrość można odnaleźć w codziennych rzeczach i sytuacjach, i w zwyczajnych ludziach.

Wiele opowiadań z tej kolekcji jest znane od wieków i były przekazywane poprzez narrację ustną i pisaną z pokolenia na pokolenie. Paramahamsa Prajnanananda harmonijnie stapia te opowiadania w swoje rozprawy, jako potężny środek przekazu wiedzy duchowej w prostej formie. Zebraliśmy wiele opowiadań, które są genialne w swej prostocie i głębokie w swym przekazie. Są one błyszczącymi kamykami wygładzonymi do gładkości wielokrotne opowiadanie, które podkreślało kluczowe wartości, wymagane do zapamiętania i rozwijania przez duchowych poszukujących. Każde opowiadanie zakończone jest wiadomością podkreślającą esencję, którą czytelnik może wynieść z jego treści dla siebie.

MOŻE TE KSIĄŻKI TEŻ CIĘ ZAINTERESUJĄ?
Kamyki Astona, Kamyki Astona
Geffenblad Lotta
Mądrość i pasja, Mądrość i pasja
Stefen R. Cover
Mądrość piasków cz .2, Mądrość piasków cz .2
bd
Siedem słupów mądrości, Siedem słupów mądrości
Wieja Alina
Diamentowe mądrości . Część II, Diamentowe mądrości . Część II
Marianna Baszarkiewicz Machcińska
Mądrość Krzyża szczęściem rodziny, Mądrość Krzyża szczęściem rodziny
Joseph A. Breig
Mądrość księgi przysłów, Mądrość księgi przysłów
Praca zbiorowa
Ciało kobiety , mądrość kobiety, Ciało kobiety , mądrość kobiety
Christiane Northrup