Home     Jak kupić     Wersja na PC     Kontakt
Uwolnij swój głos, Nakkach Silvia, Carpenter ValerieUwolnij swój głos
Nakkach Silvia, Carpenter Valerie


Cena:  48   Jak kupić ?
Cena z rabatem: 36.99 zł

ŚWIADOME ŻYCIE
Rok wydania: 2016
>>> Pełny opis książki na stronie w wersji dla PC
Nauka zaczyna dowodzić tego, co kultury starożytne w pełni objęły: głos może stać się jednym z najpotężniejszych czynników transformacji wszystkich aspektów naszego życia. Uwolnij swój głos pokazuje, jak odzyskać uzdrawiający potencjał głosu (niezależnie od treningów lub doświadczenia) za pośrednictwem ponad setki radosnych ćwiczeń, zagłębionych w tradycji duchowej oraz klasycznych technikach wokalnych i mających oparcie w najnowszych badaniach naukowych. To zaproszenie do rozkoszowania się ucztą własnych boskich dźwięków poprzez praktykowanie pracy z oddechem, śpiewnej intonacji i innych technik jogi służących uwolnieniu emocji, otwarciu się na wgląd i wiele innych. Mamy tu do czynienia z konkretnym środkiem umożliwiającym wykorzystanie głosu jako instrumentu do uzdrawiania i osiągania spełnienia. Dodatek stanowią dostępne do ściągnięcia cyfrowe ścieżki dźwiękowe zawierające prowadzenie przez wiele umieszczonych w książce ćwiczeń.

SILVIA NAKKACH, MGR NAUK HUMANISTYCZNYCH I TERAPII MUZYCZNEJ, jest specjalistką o międzynarodowych uprawnieniach w dziedzinie międzykulturowych terapii muzycznych, z uwzględnieniem muzyki w szamanizmie i wykorzystania dźwięków do transformacji świadomości. Jest nagradzaną kompozytorką i multiinstrumentalistką, która założyła pionierską Vox Mundi School of the Voice, aby uczyć świętych, rdzennych tradycji muzycznych i kultywować je. Przygotowuje i wydaje liczne albumy i publikacje naukowe. Pracuje na wydziale California Institute of Integral Studies w San Francisco.

VALERIE CARPENTER, MGR SZTUK PIĘKNYCH, jest współzałożycielką Bay Area Sound Healing Allience oraz praktyczką Uzdrawiania Dźwiękiem certyfikowaną przez California Institute of Integral Studies
MOŻE TE KSIĄŻKI TEŻ CIĘ ZAINTERESUJĄ?
Głos serca, Głos serca
PICOULT JODI
Gwałt . Głos kobiet wobec społecznego tabu., Gwałt . Głos kobiet wobec społecznego tabu.
Praca zbiorowa
Slow sex . Uwolnij miłość, Slow sex . Uwolnij miłość
Hanna Rydlewska, Marta Niedźwiecka
LOGOTOMY z głoskami szeregu szumiącego Ż , DŻ, LOGOTOMY z głoskami szeregu szumiącego Ż , DŻ
Mikulska Joanna
Żeby nie było zgorszenia. Ofiary mają głos, Żeby nie było zgorszenia. Ofiary mają głos
Artur Nowak, Małgorzata Szewczyk-Nowak
Głos audiobook, Głos audiobook
Arnaldur Indriadason
J .S. Bach Inwencje dwugłosowe na fortepian PWM, J .S. Bach Inwencje dwugłosowe na fortepian P
Johann Sebastian Bach
Twoje życie Twój głos, Twoje życie Twój głos
Praca zbiorowa
/wg_syg