Home     Jak kupić     Wersja na PC     Kontakt
Uwolnij swój głos, Nakkach Silvia, Carpenter ValerieUwolnij swój głos
Nakkach Silvia, Carpenter Valerie


Cena: 48 zł  Jak kupić ?
ŚWIADOME ŻYCIE
Rok wydania: 2016
>>> Pełny opis książki na stronie w wersji dla PC
Nauka zaczyna dowodzić tego, co kultury starożytne w pełni objęły: głos może stać się jednym z najpotężniejszych czynników transformacji wszystkich aspektów naszego życia. Uwolnij swój głos pokazuje, jak odzyskać uzdrawiający potencjał głosu (niezależnie od treningów lub doświadczenia) za pośrednictwem ponad setki radosnych ćwiczeń, zagłębionych w tradycji duchowej oraz klasycznych technikach wokalnych i mających oparcie w najnowszych badaniach naukowych. To zaproszenie do rozkoszowania się ucztą własnych boskich dźwięków poprzez praktykowanie pracy z oddechem, śpiewnej intonacji i innych technik jogi służących uwolnieniu emocji, otwarciu się na wgląd i wiele innych. Mamy tu do czynienia z konkretnym środkiem umożliwiającym wykorzystanie głosu jako instrumentu do uzdrawiania i osiągania spełnienia. Dodatek stanowią dostępne do ściągnięcia cyfrowe ścieżki dźwiękowe zawierające prowadzenie przez wiele umieszczonych w książce ćwiczeń.

SILVIA NAKKACH, MGR NAUK HUMANISTYCZNYCH I TERAPII MUZYCZNEJ, jest specjalistką o międzynarodowych uprawnieniach w dziedzinie międzykulturowych terapii muzycznych, z uwzględnieniem muzyki w szamanizmie i wykorzystania dźwięków do transformacji świadomości. Jest nagradzaną kompozytorką i multiinstrumentalistką, która założyła pionierską Vox Mundi School of the Voice, aby uczyć świętych, rdzennych tradycji muzycznych i kultywować je. Przygotowuje i wydaje liczne albumy i publikacje naukowe. Pracuje na wydziale California Institute of Integral Studies w San Francisco.

VALERIE CARPENTER, MGR SZTUK PIĘKNYCH, jest współzałożycielką Bay Area Sound Healing Allience oraz praktyczką Uzdrawiania Dźwiękiem certyfikowaną przez California Institute of Integral Studies
MOŻE TE KSIĄŻKI TEŻ CIĘ ZAINTERESUJĄ?
Metody wywoływania głosek, Metody wywoływania głosek
Jagoda Cieszyńska
Znamię lwa T.1 Głos w wietrze, Znamię lwa T.1 Głos w wietrze
Francine Rivers
Dziennik bez samogłosek, Dziennik bez samogłosek
Aleksander Wat
Pod lupą Karty do utrwal . wym. głosek syczących, Pod lupą Karty do utrwal . wym. głosek sycząc
Kamila Talaśka, Maria Faściszewska
Walery Wątróbka ma głos, Walery Wątróbka ma głos
Stefan Wiech Wiechecki
Szkoła zdrowia. Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich, Szkoła zdrowia. Uwolnij się od pasożytów i ży
SIEMIONOWA NADIEŻDA
Skorowidz przepisów prawnych ogłoszonych w Dz
Keck Zdzisław (red.)
Głos, Głos
BOGDANOWICZ M.,
/wg_syg